Український дерматоскопічний конгрес UDC

Найближчі дати:

26.02.2021 - 26.02.2021

Форма навчання:

Денна
Місце проведення: President Hotel Kyiv
Викладачі:
Богомолець Ольга
Дячук Світлана
Кравець Кіра
Семенюк Наталія
Краснопольська Оксана
Хомич Оксана

Програма

Український дерматоскопічний конгрес (Ukrainian Dermoscopy Congress) – це унікальний захід, присвячений дерматоскопічним методам діагностики доброякісних і злоякісних новоутворень шкіри.

Конгрес проходить щороку, починаючи з 2018 року, в унікальному форматі. Професійні доповіді фахівців міжнародного рівня синхронізуються з практичними кейсами і майстер-класами від лікарів-дерматоонкологів, практиків з найбільшим досвідом дерматоскопічної діагностики новоутворень шкіри в нашій країні.

З кожним роком кількість онкологічних захворювань шкіри зростає, і наше з колегами головне завдання – розпізнати небезпеку вчасно. Адже зростає не тільки кількість онкологічних випадків, а й змінюється їх якість – з'являється все більше нових «облич» меланоми і раку шкіри, і в таких випадках необхідні знання та досвід, щоб не пропустити ті перші і важливі ознаки, які допоможуть врятувати життя пацієнтові.

Наступний дерматоскопічний конгрес відбудеться 28 лютого 2020 року у Києві. Детальна інформація доступна на офіційному сайті www.derm-congress.com.ua.

 

Ukrainian Dermoscopy Congress UDC III. Practice

Дата: 28 лютого 2020

Місце проведення: President Hotel (вул. Госпітальна 12, Київ, Україна)

Організатори:

  • Українська асоціація дерматоскопії, оптичної та цифрової діагностики шкіри (УАДШ)
  • Інститут дерматокосметології доктора Богомолець
  • Інститут теледерматології

Цільова аудиторія: лікарі-дерматологи, дерматовенерологи, дерматоонкологи, дерматокосметологи, сімейні лікарі, хірурги, онкологи, лікарі-інтерни та ін.

 

За традицією, в якості спікерів конгресу запрошені визнані міжнародні експерти в дерматоскопії, провідні фахівці-практики України та Європи в галузі дерматології, онкології, патоморфології: Раймондс Карлс (Латвія), Paola Pasquali (Іспанія), Світлана Дячук (Київ), Ігор Сафонов (Швеція), Антоніна Калмикова (Київ), Вікторія Савоськіна (Харків) та інші.

 

ПРОГРАМА КОНГРЕСУ розділена на окремі зони:


1 ДЕНЬ, 28 лютого 2020
- для фахівців SPECIALIST ZONE | 300 чол. |
- для косметологів COSMETOLOGIST ZONE | 100 чол. |
- презентаційна зона PRESENTATION ZONE (презентація новинок провідних світових виробників дерматоскопів та обладнання).

2 день, 29 лютого 2020
- практичний курс CRYOTECHNICS WORKSHOP by Paola Pasquali | 30 чол. |

 

Цього року на конгресі буде працювати спеціальна сесія COSMETOLOGIST ZONE, яка буде цікава як косметологам, так і початківцям дерматологам та лікарям-інтернам. У зоні COSMETOLOGIST ZONE будуть представлені кейси, клінічні випадки та доповіді експертів з дерматології, дерматоскопії, дерматоонкології, дерматокосметології, пластичної хірургії. Основне завдання роботи цієї спеціальної сесії – на практичних прикладах роз'яснити і розділити випадки, на яких компетенція косметолога закінчується і «клієнт» косметолога стає «пацієнтом» дерматолога, хірурга або онколога.

Відвідавши спеціальну сесію COSMETOLOGIST ZONE в рамках конгресу UDC 2020 косметолог отримає унікальні знання щодо новоутворень шкіри обличчя та тіла, нігтів, шкіри голови, чим вони можуть бути небезпечні, як запідозрити в невинній плямочці небезпечну пухлину, що іноді може врятувати життя клієнта, вчасно направивши його до лікаря!

Практичний курс з кріохірургії пройде на другий день Українського дерматоскопічного конгресу UDC – 29 лютого 2020 року в Києві. Курс проведе спеціально запрошений гість столиці – міжнародний експерт і спікер Паола Паскуале (Paola Pasquali) англійською мовою. Для тих, хто в англійській відчуває себе невпевнено, буде доступний синхронний переклад.

Ukrainian Dermoscopy Congress – головна подія року у сфері дерматоонкології і дерматоскопії в Україні! Не пропустіть.

Слідкуйте за оновленнями на сторінці заходу у FACEBOOK.

 

КВИТКИ

КОНГРЕС UDC, основний день, 28.02.2020

  • SPECIALIST ZONE – 3500 грн
  • COSMETOLOGIST ZONE – 1500 грн

ПРАКТИЧНИЙ КУРС, другий день, 29.02.2020


Реєстрація та купівля квитків на конгрес на офіційному сайті www.derm-congress.com.ua.

 

Записатися на курс

Персональні дані

Заполните все поля

Передзвонити мені

Задати питання