Основи медичної подології

Найближчі дати:

24.05.2019 - 25.05.2019

Форма навчання:

Денна
Місце проведення: Київ
Викладачі:

Програма

Курс тематичного удосконалення для лікарів «Основи медичної подології» розрахований на лікарів, які хочуть професійно розвиватися і засвоїти новий напрямок – подологію.

 

Подологія – це міждисциплінарний розділ медицини, що включає в себе такі розділи як дерматологія, хірургія, ортопедія, травматологія, судинна і гнійна хірургія.

В Україні послуга подолога в уявленні більшості – косметологічна послуга, пов'язана з усуненням врослого нігтя або косметологічного догляду за шкірою стопи ніг. Але в більшості країн подіатрія – окремий розділ медицини, яким може займатися виключно фахівець з вищою медичною освітою, що опанував відповідну спеціалізацію.

 

Чому ви навчитеся на курсі?

За один день інтенсивного навчання Ви зможете опанувати базові навички фахівця-подолога, які зможете застосувати у своїй практиці. 

Що робить подолог? Подолог при первинному огляді пацієнта займається діагностикою стопи, проводить огляд, збирає анамнез. Після цього фахівець-подолог призначає і проводить відповідне лікування, яке включає в себе догляд і профілактику захворювань стопи:

  • обробка діабетичної стопи
  • лікування врослого або травмованого нігтя
  • догляд за шкірою ступнів та ін.

При огляді та діагностиці можуть бути виявлені інші захворювання, в цьому випадку подолог направляє пацієнта на прийом до суміжних фахівців.

 

Викладач

Тетяна Іванова – практикуючий подолог (Рига, Латвія), магістр педагогічних наук, доцент Rīgas Stradiņa universitāte, президент Латвійської асоціації подології.

 

У запропонованому курсі основний наголос в навчанні зроблений на огляд та діагностику стопи.

В програмі будуть розглянуті наступні захворювання:

  • Оніходистрофія нігтів
  • Кератози і тріщини на стопі
  • Нейрпатичні та ішемічні зміни на стопі при цукровому діабеті
  • Діагностика діабетичних і трофічних виразок на стопі і гомілки
  • Методи діагностики та можливості лікування даних проблем.

 

Вартість навчання: 4000 грн

Записатися на курс

Персональні дані

Заполните все поля

Передзвонити мені

Задати питання