Діабетична стопа в практиці дерматолога і косметолога

Найближчі дати:

06.12.2019 - 06.12.2019

Форма навчання:

Денна
Місце проведення: Київ, Premier Hotel Lybid, площа Перемоги, 1
Викладачі:

Програма

Подологія – це міждисциплінарний розділ медицини, що включає в себе такі розділи як дерматологія, хірургія, ортопедія, травматологія, судинна і гнійна хірургія.

В Україні послуга подолога в уявленні більшості – косметологічна послуга, пов'язана з усуненням врослого нігтя або косметологічного догляду за шкірою стопи ніг. Але в більшості країн подіатрія – окремий розділ медицини, яким може займатися виключно фахівець з вищою медичною освітою, що опанував відповідну спеціалізацію.

 

Чому ви навчитеся на курсі?

У програмі будуть розглянуті основні захворювання стопи та нігтів, а також методи діагностики і можливості лікування даних проблем.

 

Викладач

Тетяна Іванова – практикуючий подолог (Рига, Латвія), магістр педагогічних наук, доцент Rīgas Stradiņa universitāte, президент Латвійської асоціації подології.

 

Місце проведення: Київ, Premier Hotel Lybid, площа Перемоги, 1

 

Програма

  • Введення: історія науки подології. Латвійський досвід (Історія подології від стародавнього Єгипту до нашого часу. Юридичний регламент професії «Подолог» в Європі, Сполученому королівстві, Сполучених штатах Америки, Латвії).
  • Оніхомікози в практиці подолога (Практична співпраця лікаря дерматолога і подолога в лікуванні пацієнтів з проблемами оніхомікозу нігтів та шкіри стопи).
  • Оніходистрофії – лікування та догляд (Основні проблеми оніходистрофії нігтьової пластини і методика догляду).
  • Проблеми псоріазу на стопі – догляд в лікувальній практиці та вдома (Подологічний догляд за проблемною шкірою з діагнозом «атопічний псоріаз», косметичні засоби для догляду за атопічним псоріазом і проблемною шкірою).
  • Подологія в спорті – проблеми шкіри та нігтів.
  • Діабетична стопа – діагностика і догляд в практиці подолога (Діабетична стопа: нейропатія, ішемія, нейроішемія, комплікації: виразки та їх класифікація і методи лікування).
  • Трофічні виразки – методики догляду в практиці подолога (Інноваційні методики лікування трофічних виразок і перев'язувальні матеріали).

 

Вартість навчання: 4000 грн

Записатися на курс

Персональні дані

Заполните все поля

Передзвонити мені

Задати питання