Лазери в естетичній медицині та дерматології

Найближчі дати:

03.11.2021 - 04.12.2021

Форма навчання:

Денна
Місце проведення: Київ
Викладачі:
Верба Євгеній

Програма

Курс тематичного удосконалення для лікарів «Лазери в естетичній медицині та дерматології» являє собою одноденне інтенсивне навчання для лікарів.

Цільова аудиторія
Лікарі дерматологи, косметологи, сімейні лікарі

Автори та викладачі курсу
Ольга Богомолець, автор курсу, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор
Євген Верба, автор і викладач курсу, дерматовенеролог, головний лікар Інституту дерматокосметології доктора Богомолець


Програма
Вступний тест для визначення рівня наявних знань.
1. Фізика лазерного випромінювання.

2. Області застосування лазерів в медицині. Класифікація медичних лазерів.

3. Основи взаємодії лазерного випромінювання з біотканинами. Поняття про селективний фототермоліз.

4. Короткий огляд медичних лазерних систем, які застосовуються в естетичній медицині та дерматології (виробники, довжина хвилі, технічна будова, практичність і зручність у використанні та ін.).

5. Стандартні комплектації медичних лазерних систем.

6. Техніка безпеки при роботі з медичними лазерами (оператор, пацієнт). Ведення супровідної документації.

7. Лазери в естетичній медицині

7.1. Лазери, що застосовуються для роботи з судинами шкіри. Технічні особливості апаратів. Види судинних патологій. Плюси і мінуси різних лазерних систем. Стандартні показання і протипоказання до процедур. Протоколи ведення процедур.

7.2. Лазери, що застосовуються для епіляції. Технічні особливості апаратів. Плюси і мінуси різних лазерних систем. Стандартні показання і протипоказання до процедур. Протоколи ведення процедур.

7.3. Лазери, що застосовуються для корекції природної і штучної пігментного патології (гіперпігментації, татуювання). Технічні особливості апаратів. Плюси і мінуси різних лазерних систем. Стандартні показання і протипоказання до процедур. Протоколи ведення процедур.

7.4. Лазери, що застосовуються для процедур омолодження. Технічні особливості апаратів (абляційні і неабляційні). Плюси і мінуси різних лазерних систем. Стандартні показання і протипоказання до процедур. Поняття про процес керованого запалення (фракційний фототермоліз). Протоколи ведення процедур.

8. Лазери в дерматології

8.1. Лазери, що застосовуються для лікування вугрової хвороби. Технічні особливості апаратів. Плюси і мінуси різних лазерних систем. Стандартні показання і протипоказання до процедур. Протоколи ведення процедур.

8.2. Лазери, що застосовуються для лікування і корекції рубців. Технічні особливості апаратів. Плюси і мінуси різних лазерних систем. Стандартні показання і протипоказання до процедур. Протоколи ведення процедур.

8.3. Лазери, що застосовуються для лікування оніхомікозу. Технічні особливості апаратів. Плюси і мінуси різних лазерних систем. Стандартні показання і протипоказання до процедур. Протоколи ведення процедур.

8.4. Сучасні системи для візуальної діагностики стану шкіри у пацієнтів. Стаціонарні і переносні. Критерії ефективності застосування в медичних лазерних естетичних процедурах.

Спільний розбір вхідного тестового контролю.

Вартість навчання: 3000 грн

Записатися на курс

Персональні дані

Заполните все поля

Передзвонити мені

Задати питання