Лазери в естетичній медицині та дерматології

Найближчі дати:

01.01.2022 - 01.01.2022

Форма навчання:

Денна
Місце проведення: Київ
Викладачі:
Верба Євгеній

Програма

Курс тематичного удосконалення для лікарів «Лазери в естетичній медицині та дерматології» являє собою одноденне теоретичне інтенсивне навчання для лікарів тривалістю 9 годин.

 

Цільова аудиторія

Лікарі дерматологи, косметологи, сімейні лікарі

 

Автори та викладачі

  • Ольга Богомолець, автор курсу, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор
  • Евгеній Верба, автор та викладач курсу, дерматовенеролог, Головний лікар Інституту дерматокосметології доктора Богомолець

 

Програма

Вступний тест для визначення рівня наявних знань.

1. Фізика лазерного випромінювання.

2. Області застосування лазерів в медицині. Класифікація медичних лазерів.

3. Основи взаємодії лазерного випромінювання з біотканинами. Поняття селективного фототермолізу.

4. Короткий огляд медичних лазерних систем, які застосовуються в естетичній медицині та дерматології (виробники, довжина хвилі, технічна будова, практичність і зручність у використанні та ін.).

5. Стандартні комплектації медичних лазерних систем.

6. Техніка безпеки при роботі з медичними лазерами (оператор, пацієнт). Ведення супровідної документації.

7. Лазери в естетичній медицині

7.1. Лазери, що застосовуються для роботи з судинами шкіри. Технічні особливості апаратів. Види судинних патологій. Плюси і мінуси різних лазерних систем. Стандартні показання і протипоказання до процедур. Протоколи ведення процедур.

7.2. Лазери, що застосовуються для епіляції. Технічні особливості апаратів. Плюси і мінуси різних лазерних систем. Стандартні показання і протипоказання до процедур. Протоколи ведення процедур.

7.3. Лазери, що застосовуються для корекції природної і штучної пігментної патології (гіперпігментації, татуювання). Технічні особливості апаратів. Плюси і мінуси різних лазерних систем. Стандартні показання і протипоказання до процедур. Протоколи ведення процедур.

7.4. Лазери, що застосовуються для процедур омолодження. Технічні особливості апаратів (абляційні та неабляційні). Плюси і мінуси різних лазерних систем. Стандартні показання і протипоказання до процедур. Поняття про процес керованого запалення (фракційний фототермоліз). Протоколи ведення процедур.

8. Лазери в дерматології

8.1. Лазери, що застосовуються для лікування вугрової хвороби. Технічні особливості апаратів. Плюси і мінуси різних лазерних систем. Стандартні показання і протипоказання до процедур. Протоколи ведення процедур.

8.2. Лазери, що застосовуються для лікування і корекції рубців. Технічні особливості апаратів. Плюси і мінуси різних лазерних систем. Стандартні показання і протипоказання до процедур. Протоколи ведення процедур.

8.3. Лазери, що застосовуються для лікування оніхомікозу. Технічні особливості апаратів. Плюси і мінуси різних лазерних систем. Стандартні показання і протипоказання до процедур. Протоколи ведення процедур.

8.4. Сучасні системи для візуальної діагностики стану шкіри у пацієнтів. Стаціонарні та переносні. Критерії ефективності застосування в медичних лазерних естетичних процедурах.

 

Спільний розбір вхідного тестового контролю.

 

Вартість навчання: 2000 грн

Записатися на курс

Персональні дані

Заполните все поля

Передзвонити мені

Задати питання