Послуги

Трихологія

Красиве, здорове та блискуче волосся – мрія кожного з нас. Ми дивимося спокусливі реклами шампунів для волосся і переконуємо себе в тому, що варто змінити шампунь, і волосся моментально придбає блиск та красу, як у моделі на екрані. Але насправді причини проблем з волоссям таяться глибше, ніж нам здається на перший погляд. Розібратися з цими причинами може тільки лікар. Для цього в дерматології існує спеціальний напрям – трихологія, який вже досить широко вивчений в світовій медицині. Тому, володіючи новітніми розробками та сучасними методиками у цій сфері, лікар-трихолог сьогодні може творити справжні чудеса!

 

Що таке трихологія

 
ТРИХОЛОГІЯ походить від грецького trihos – волос і logos – вчення і перекладається як наука про волосся. Трихологія вивчає все про волосся та його здоров'я. Це медичний напрямок, який займається лікуванням захворювань волосся і шкіри волосистої частини голови.
 
Проблема стрімкої втрати волосся хвилює людей самого різного віку, як чоловіків, так і жінок різних соціальних груп. І часто випадіння волосся триває навіть після застосування найдорожчих та сучасних шампунів і масок. І якщо всі засоби, які ви випробували не принесли бажаного результату, то вам слід звернутися за медичною консультацією до лікаря-трихолога.


Лікар-трихолог спеціалізується на захворюваннях шкіри голови, досліджує склад, будову волосся, волосяних фолікулів, фази росту волосся. Цей лікар лікує причини випадіння волосся та інших захворювань шкіри волосистої частини голови. При необхідності, лікар-трихолог призначає додаткові лабораторні аналізи, на підставі яких з'ясовує причину і специфіку захворювання і призначає відповідне лікування.

 

Запам'ятайте! Косметолог усуває симптоми захворювання, а лікар-трихолог – лікує його причину.

 

Причини, через які необхідно звернутися до лікаря-трихолога

 • волосся стало випадати пучками або є зріджені ділянки на шкірі голови, стало тьмяним, ламким;
 • шкіра голови суха або навпаки жирна, присутнія лупа, ділянки запалення, подразнення, висипання.

 

Випадіння та зміна якості волосся пов'язано не тільки з використанням косметичних засобів, але і з загальними хворобами організму, способом життя – в якій екологічній зоні людина проживає, чи піддається стресу, як харчується, а також зі спадковістю, змінами гормонального балансу. Тому правильний діагноз може поставити тільки лікар-трихолог.


Після встановлення діагнозу на підставі клінічної картини і лабораторних досліджень лікар-трихолог дає консультацію щодо правильного догляду за конкретним типом шкіри волосистої частини голови і волоссям, правильного харчування, відновлення волосся та призначає індивідуальне лікування з урахуванням особливостей організму пацієнта. З огляду на фази росту волосся, курс лікування зазвичай тривалий, але дуже важливо терпляче використовувати всі призначені процедури і препарати, які призначає лікар-трихолог. Найчастіше перерване лікування не тільки не поліпшить стан, а й призведе до зворотного ефекту. Наприклад, при використанні засобів, що містять міноксиділ.

 

Якщо при обстеженні лікар-трихолог виявляє порушення роботи з боку інших органів і систем, тоді лікар обов'язково дає направлення на консультацію до іншого фахівця, наприклад, ендокринолога, гінеколога, андролога, гастроентеролога або дієтолога.


Є таке поняття як трихолог-психолог – це лікар, який лікує не тільки фізичні захворювання волосся і шкіри волосистої частини голови, а й виявляє причини випадіння волосся, пов'язані з психоемоційним станом пацієнта. Часто хронічні стреси, неврози викликають випадіння волосся. Трихолог-психолог вивчає та коригує психологічний і емоційний стан пацієнта для поліпшення якості волосся та стану шкіри голови.

 

Діагностика

 • діагностика спеціальним дерматоскопом (трихоскоп), включаючи комп'ютерну діагностику. З його допомогою визначають структуру, тип волосся, хвороби шкіри, що призводять до випадіння волосся;
 • лабораторна діагностика (загальний аналіз крові, кров на гормони та біохімію).

Поставивши правильний діагноз, лікар-трихолог призначає лікування, використовуючи комплексну терапію (включає прийом таблеток і процедури), за допомогою якої можна домогтися відмінного результату за відносно не довгий термін.

 

 

 

Лікування

 • мезотерапія – підбір комплексу лікарських засобів для пацієнта залежно від причини захворювання і випадіння волосся та введення препарату безпосередньо в проблемну зону. До складу препарату можуть входити – гіалуронова кислота, комплекс вітамінів та мікроелементів, фактори росту волосся, пептидні комплекси, антиоксиданти, судинорозширювальні компоненти, при необхідності гормони;
 • масаж – ефект від масажу настає в результаті поліпшення мікроциркуляції в шкірі голови, за рахунок чого поліпшується живлення волосяних фолікулів, стимулюється ріст волосся;
 • пілінг шкіри голови – використовують для глибокого чищення гирла фолікула, проводиться спеціальними приладами із застосуванням препаратів, що містять активні компоненти.Лікарські засоби

Як внутрішню терапію лікар-трихолог призначає необхідні вітаміни, мікроелементи, амінокислоти, жири, а при необхідності – лікарські засоби, що містять лікувальні речовини.

Для досягнення максимального ефекту необхідно виконувати всі рекомендації лікаря, контролювати хід лікування, правильно харчуватися, вести здоровий спосіб життя.

 

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 235 00 08

Вартість

 • Консультації фахівців
  • Первинна консультація лікаря-трихолога
   950 грн
  • Повторна консультація лікаря-трихолога (того ж фахівця)
   750 грн
  • Online-консультація лікаря
   950 грн

ЛІКАРІ ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Всі лікарі

Передзвонити мені

Задати питання