Послуги

Програми для жінок

Наші програми розраховані на всі вікові категорії та типи шкіри. Компоненти кожної з програм підбираються фахівцями окремо для кожного пацієнта після проведення первинної консультації.

Поєднання традиційних підходів та новітніх технологій дозволяє досягти найкращого результату. Наші фахівці стежать за новітніми досягненнями медицини та винаходами світової фармацевтики, які допомагають отримати максимальний косметологічний ефект, і впроваджують їх у повсякденну практику.

 

ПРОГРАМА

ОПИС

Інтенсивний догляд за шкірою

Процедури спрямовані на прискорення процесу регенерації тканин, зволоження, активізацію синтезу колагену і нормалізацію роботи клітин. Для закріплення досягнутого ефекту проводиться лімфодренажний або пластичний масаж. Результат – стимуляція процесів регенерації шкіри і роботи імунної системи, підвищення пружності шкіри, зняття набряків. Тривалість процедури: 1-1,5 год. Програма складається з 7-10 процедур.

   

Профілактика та лікування гіперпігментації шкіри

Мета програми – вплив на мелогенез (процес синтезу меланіну – фарбувального пігменту для шкіри і волосся) для освітлення пігментних плям. Застосовується для всіх типів шкіри та може призначатися навіть пацієнтам зі смаглявим і чорним кольором шкіри. Програма спрямована на отримання ефекту відлущування, має протизапальну і антиокислювальну дію. Тривалість процедури: від 50 хв. Програма включає 7-10 процедур.

   

Сплеск краси

Програма спрямована на миттєвий оздоровлюючий та зміцнюючий результат за рахунок інтенсивного зволоження шкіри, її біостимуляції. Надає ефект ліфтингу (підтяжки). Тривалість процедури: 45 хв.

   

Лікування проблемної шкіри

(з вугрями і посиленим саловиділенням)

Програма спрямована на зменшення запального процесу, нормалізацію секреції сальних залоз і процесу кератинізації (зроговіння) шкіри. Відновлює рівень вологості шкіри, надає антибактеріальний ефект, посилює її захисні властивості. Тривалість процедури: від 30 хв 1 год. Програма включає 7-10 процедур.

   

Інтенсивний догляд. Антикуперозна програма

(проти густого виступання дрібних судин на лобі та щоках)

Програма спрямована на поліпшення циркуляції крові, зниження ламкості судин, зменшення проявів судинної сітки. Стимулює клітинну регенерацію, відновлює рівень зволоження шкіри. Тривалість процедури: 1-1,5 год. Програма складається з 6 процедур (1 процедура на тиждень).

   

Інтенсивний догляд

Програма сприяє синтезу колагену та еластину – білків, які відповідають за міцність і регенерацію шкіри. Запобігає зневодненню шкіри. Застосовується у вигляді маски. Залежно від складових маски забезпечує омолоджуючий, протизапальний та ліфтинговий ефекти. Тривалість процедури: 1 год. Програма складається з 7 процедур (1 процедура на тиждень).

 

ЛІКАРІ ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Всі лікарі
  • Редько Тетяна

    косметолог, фахівець з лазерної епіляції
  • Свистак Анна

    дерматолог, косметолог

Передзвонити мені

Задати питання