Послуги

Програми для чоловіків

Для сучасного чоловіка догляд за своєю зовнішністю став невід'ємною частиною іміджу респектабельної людини. Сьогодні догляд за собою вже не ототожнюється виключно з голінням і елементарними гігієнічними процедурами. Часто чоловіки, діяльність яких пов'язана з веденням бізнесу, турбуються про те, щоб їх вигляд був свіжим та енергійним. Вікові зміни зовнішності, надмірний волосяний покрив, вугрової хвороба, мішки під очима, а також ряд інших причин сьогодні змушують звертатися до косметолога близько 20% чоловіків.

У нашому Інституті ми ефективно використовуємо новітні розробки лазерної медицини, впроваджуємо останні новинки косметології та пропонуємо ефективні програми для чоловіків з корекції зовнішності і догляду за нею.

 

ПРОГРАМА

ОПИС

Косметологія для чоловіків

Комплекс спеціальних програм, розроблений провідними фахівцями нашої клініки спеціально для чоловіків з напруженим графіком роботи. Процедури тривають до 30 хв, а результат помітний вже після декількох процедур. Програми включають курси пілінгів, мезотерапії та відновної косметології. Вони швидко надають глибокий ефект зовнішності.

   

Неопераційна корекція зморшок

Часто напружена та вдумлива робота, переживання і стреси залишають на нашому обличчі свої наслідки – зморшки різної глибини. Однак сучасний розвиток косметологічних послуг дозволяє практично безболісно за 10 хвилин позбутися від цієї проблеми на тривалий час. Для розгладження зморшок на лобі та між бровами, а також повік наші фахівці застосовують препарат «Диспорт». Особливістю препарату є швидкий результат, якого вдається досягти вже через кілька днів після процедури. Ефект процедури триває протягом 5-9 місяців.

   

Естетична та пластична хірургія

Програма спрямована на отримання миттєвого результату, забезпечує шкірі інтенсивне зволоження, біостимуляцію та зміцнення. Надає ефект ліфтингу.

   

Лазерне лікування розширених судин

З віком або під впливом факторів зовнішнього середовища часто утворюється судинна «сіточка». Проблема легко і швидко вирішується завдяки дії лазерного променя, який впливає тільки на розширені судини і не завдає шкірі травм, а також ін'єкційному методу склеротерапії.

   

Лазерна епіляція та лікування подразнення після гоління

Актуальною проблемою для чоловіків завжди було подразнення після гоління. Сьогодні цю проблему можна швидко і легко вирішити, так як з'явилася можливість усунути її причини – те, що після гоління з фолікули замість одного волоска виростають декілька. Саме вони викликають постійне подразнення та запалення. Кілька процедур лазерної епіляції за допомогою олександритового лазера GentleLase Plus нормалізують ріст волосся і назавжди позбавляють чоловіків неприємних відчуттів.

   

Лікування рубців

Для лікування рубців в Інституті дерматокосметології доктора Богомолець використовують фракційний лазер SmartXide DOT (DEKA, Італія), а також ефективно застосовують методи мікродермобразії (шліфування шкіри), хімічного пілінгу та мезотерапії (ін'єкції різних препаратів).

   

Лікування вугрової хвороби

До недавнього часу лікування вугрової хвороби тривало місяцями, а чекати перших помітних результатів необхідно було ще більше. Сьогодні, завдяки новітнім розробкам американських вчених, лазерний апарат SmoothBeam (Candela, США), впливаючи на висип, сприяє розсмоктуванню сальних залоз. Після застосування цього потужного лазера шкіра залишається абсолютно неушкодженою. Вже на наступний день оброблені прищики зменшуються в розмірах, гнійники засихають, а кількість висипань помітно скорочується. Після кількох процедур нові елементи висипу більше не з'являються, а сліди від старих стають непомітними. Індивідуально підібрані препарати для зовнішнього застосування допомагають зберегти і закріпити результат.

   

Лікування підвищеного потовиділення

Проблема підвищеного потовиділення сьогодні об'єднує понад 4 мільйони українців. Причиною її виникнення може бути ожиріння, діабет, підвищена нервова збудливість. Як наслідок, підвищене потовиділення створює суттєві незручності та дискомфорт. Нашою клінікою застосовується такий ефективний метод вирішення проблеми, як ін'єкції препарату «Диспорт» в зони потовиділення. Механізм дії препарату полягає в блокуванні передачі нервового імпульсу до потовидільної залози. В результаті потовиділення значно зменшується, а дія препарату триває до півроку. З 1000 пацієнтів тільки один стійкий до дії препарату.

 

ЛІКАРІ ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Всі лікарі
  • Федотова Вікторія

    косметолог
  • Редько Тетяна

    косметолог, фахівець з лазерної епіляції

Передзвонити мені

Задати питання