Послуги

Myo Fix

Myo Fix від Meder Beauty Science – вже знайома косметологам 20 країн світу неінвазивна альтернатива ботоксу.

Процедура Myo Fix від Meder Beauty Science призначена для зниження мімічної активності та корекції мімічних зморшок. Ефективна і абсолютно безпечна процедура дає можливість запропонувати альтернативу ін'єкційним методикам тим клієнтам, які не бажають вдаватися до ін'єкцій або мають до них протипоказання. Крім того, Myo Fix дає можливість значно продовжити ефект ін'єкційної корекції, проводячи процедуру в кінці періоду дії ботулотоксину.

Ця процедура може бути запропонована і жінкам, і чоловікам, вона може виконуватися, як в салонах краси, так і в клініках, з нею можуть працювати як лікарі дерматологи, так і косметологи.

Вже після першої процедури настає ефект розгладження зморшок, освіження та поліпшення кольору обличчя, ліфтингу і загального омолодження будь-якого типу шкіри, значне зменшення зморшок навколо очей і на лобі та зниження мімічної активності, у порівнянні з ін'єкційними процедурами. Високі концентрації антиоксидантів і біотехнологічних активних інгредієнтів працюють в глибоких шарах шкіри. Активні інгредієнти підібрані таким чином, щоб забезпечити глибоке очищення, поліпшення мікроциркуляції, оксигенацію та потужне зволоження тканин, стимулювати синтез структурних білків, колагену і еластину, скорегувати прояви акне і пігментацію. Результат – сяюча, підтягнута шкіра, рівний колір обличчя, зменшення або повне зникнення мімічних зморшок.

Рекомендований курс – 5 процедур, з інтервалом 5-7 днів. Після закінчення двох місяців рекомендовано повторювати 1 процедуру в місяць для стабілізації і продовження ефекту блокування мімічної діяльності.

Тривалість результату – від 8 до 12 місяців.

ЛІКАРІ ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Всі лікарі
  • Федотова Вікторія

    косметолог

Передзвонити мені

Задати питання