Послуги

Лікування рубців

Для об'єднання всіх існуючих методик лікування рубців, останніх світових тенденцій в цій сфері на базі Інституту дерматології і косметології доктора Богомолець в Україні створено Центр корекції рубців.

 

«Займаючись лікуванням і корекцією рубців, що утворилися в результаті загоєння ран, в Центрі корекції рубців лікарі не тільки покращують зовнішній вигляд пацієнта, але і допомагають стерти з пам'яті потерпілого трагічний момент його життя...» - розповідає лікар-дерматолог Ольга Богомолець, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, засновник Інституту дерматології і косметології доктора Богомолець.

 

Рубцювання – це процес лагодження організму. На місці травми завжди утворюються рубці. Якби їх не було, не гоїлися б рани. Рубець – це зв'язка, що з'єднує тканини, яка не виконує функції шкіри. У ній немає потових і сальних залоз, волосяних фолікулів. Вона менш еластична, але заповнює дефект, тому утворення рубця відноситься до цілої групи процесів репарації, що проходять в людському організмі.

Будь який рубець повинен бути під контролем фахівця. Зазвичай через 3 місяці нелікований рубець проростає судинами, а через 9 місяців на всю глибину ураження рубець проростає нервовою тканиною і вже належить тілу, тобто, це вже шматочок тканини людини. Такі рубці виправляти важко. Якщо людина приходить після операції, коли їй тільки зняли шви, це найсприятливіший момент для формування нового, більш естетичного гладкого рубця.

Після операції рубець поступово блідне і стає компактним, цей процес називається фізіологічним рубцюванням. Але іноді раптово виявляється зворотний процес – рубець збільшується, стає яскравішим, червоніє або синіє. У такому випадку розвивається патологічне рубцювання, і необхідне термінове втручання фахівця для прийняття рішення щодо корекції процесу.

 

ЛІКАРІ ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Всі лікарі

Передзвонити мені

Задати питання