Послуги

Косметологія

Фахівці Інституту дерматології та косметології надають висококваліфіковану допомогу при:

  • вугровій хворобі, атрофічних рубцях, застійно-синюшних плямах;
  • посиленому саловиділенні (жирна себорея) шкіри обличчя;
  • рожевих вугрях навколо рота (періоральний дерматит);
  • старечій атрофії шкіри і порушеннях пігментації шкіри;
  • спеціальна пропозиція – косметологічні програми для чоловіків.

 

З віком шкіра починає змінюватися – втрачає пружність, блиск, з'являються темні кола навколо очей і зморшки. Тим самим в обличчя людини вносяться істотні корективи. Додаткові фактори такі як неправильне харчування, стреси, спадкові чинники, загальний стан здоров'я можуть погіршити ситуацію.

Однак професійний догляд за шкірою дозволить розкрити неповторну жіночу індивідуальність в будь-якому віці.

 

У роботі Клініки дерматокосметології об'єднані найсучасніші досягнення галузі краси, нові методики та обладнання, а також досвід найвідоміших дерматологів та косметологів світу.

 

Медична косметологія враховує всі особливості і природні характеристики шкіри. Її принцип – індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наші фахівці складають комплексну програму догляду для кожного пацієнта окремо після безпосередньої консультації. З огляду на побажання пацієнта, фахівці підбирають максимально збалансовану програму, націлену на отримання найкращого ефекту від лікування.

Наші фахівці застосовують європейські та американські стандарти оперативного лікування шкірних хвороб, адаптовані до потреб України. На основі досягнень світової медицини вони розробляють і застосовують нові методики лікування з використанням сучасного лазерного обладнання. Все це підтверджено світовими сертифікатами гарантії якості.

 

Над красою наших пацієнтів працюють дуетом косметологи з багаторічним досвідом та висококваліфіковані лікарі-дерматологи. Адже навіть найпростіші косметологічні маніпуляції вимагають від фахівця знань в дерматології. Фахівці надають професійну лікарську допомогу при різних захворюваннях шкіри. Вони допомагають пацієнту отримати прекрасний зовнішній вигляд після проходження курсу лікувально-косметологічних процедур.

Наше кредо – професіоналізм!

ЛІКАРІ ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Всі лікарі

Передзвонити мені

Задати питання