Послуги

Контурна пластика

Сьогодні, поряд з хірургією, для збереження молодості шкіри в медицині також успішно використовуються малоінвазивні методики, які на певному етапі є прекрасною альтернативою оперативному втручанню. Якщо вікові зміни на обличчі та шиї ще не виражені, і пластичний хірург вважає, що необхідності в оперативному втручанні немає, можна скористатися ІН'ЄКЦІЙНОЮ КОНТУРНОЮ ПЛАСТИКОЮ. З її появою кількість операцій в ранньому віці значно зменшилася, а методики з роками вдосконалилися.

 

Першу процедуру контурної пластики було успішно проведено 2000 року і сьогодні Інститут залишається одним з кращих центрів естетичної медицини України, так як багаторічний досвід лікарів та постійний рух в ногу зі світовими інноваціями сформували високоякісний рівень даного напрямку, що підтвердять тисячі задоволених пацієнтів за роки роботи напряму.

 

КОНТУРНА ПЛАСТИКА здійснюється шляхом введення під шкіру препаратів, сумісних з тканинами людини. Це абсолютно безпечний метод омолодження, що не порушує природне функціонування шкіри. До складу препаратів входять речовини, які є природними компонентами кожної клітинки організму і не викликають алергічних реакцій та подразнень.

 

В Інституті використовуються такі методики ін'єкційної пластики обличчя:

 • корекція контуру і форми обличчя в 3D форматі;
 • нівелювання зморшок гелями (філерами);
 • корекція форми губ;
 • корекція мімічних зморшок введенням ботулотоксину.

 

ПРЕПАРАТИ

Для ін'єкційної корекції зморшок необхідно оцінити їх походження, послідовність та ефективність усунення. Найкраще застосовувати препарати, які розсмоктуються і безслідно зникають після певного терміну дії, не залишаючи фіброзних змін в тканинах.

В Інституті застосовуються тільки сертифіковані препарати з максимальним ефектом дії, перевірені багаторічними тестами в зарубіжних лабораторіях і добре вивчені багаторічним досвідом. Оцінивши на собі їх переваги, пацієнти часто не бажають повертатися до колишніх, тривалих і малоефективних способів догляду за шкірою, так як результат перевершує всі очікування.

 

«RESTYLANE» (Рестілейн) — це ін'єкційний препарат останнього покоління на основі гіалуронової кислоти. Цей препарат добре вивчений, має природне походження і при введенні в дермальний шар органічно вливається та сприймається клітинами. Всі п'ять препаратів лінії «Restylane» застосовуються для заповнення існуючих зморшок, корекції форми губ, атрофічних рубців, а також для корекції асиметрії обличчя. Препарат зберігається в тканинах до 1 року, а з 10 місяців поступово починає розсмоктуватися. Наступне введення препарату можливо через 10-12 місяців для підтримки необхідної форми. Коригуюче введення препарату можливе через 2 тижні, коли набряк після первинного введення повністю зникає.

 

«TEOSYAL» (Теосіаль) — препарат французької компанії Laboratoire Corneal. Це імплантанти для м'яких тканин, призначені для заповнення глибоких зморшок. Вводиться у верхні, середні або глибокі шари шкіри. Збільшує обсяг і підкреслює форму губ, автоматично встановлює оптимальні настройки незначних вроджених або придбаних деформацій м'яких тканин.

Введення препарату створює додаткове джерело гіалуронової кислоти, яка, завдяки своїм гідрофільним здібностям, забезпечує необхідне зволоження тканин дерми, пошкодженої рухами мімічних м'язів, дією сонячного випромінювання. Таким чином компенсується природна втрата рідини внаслідок процесу вікової інволюції тканин.

 

Протипоказання:

 • наявність запальних процесів шкіри (вугрі, герпес) в зоні корекції;
 • схильність до утворення гіпертрофічних або келоїдних рубців;
 • підвищена чутливість до гіалуронової кислоти;
 • аутоімунні захворювання в анамнезі;
 • гострий ревматоїдний артрит з ускладненнями;
 • проходження курсу імунної або лазерної терапії, глибокого пілінгу, шліфування шкіри;
 • вагітність або період лактації;
 • прийом вітаміну С або аспіріноподобних препаратів та інших ліків, що впливають на згортання крові, менш, ніж за 2 тижні до введення препарату.

 

«DYSPORT» (ботулотоксин типу «А») — застосовується в естетичних цілях, для тимчасового усунення мімічних зморшок. Він діє на нервово-м'язове з'єднання, перериваючи нервовий імпульс в синапсі, послаблюючи або усуваючи скорочення м'язів в цій зоні на період від 4,5 місяців до півроку. Поступово відбувається проростання нервових волокон і відновлення провідності по ним. Процес відновлення скорочувальної функції м'язів у кожної людини дуже індивідуальний і залежить від багатьох факторів. При введенні «Диспорту» м'язи перестають нормально скорочуватися, епідерміс викладається рівніше і шкіра через певний період часу стає гладкою.

Препарат «Диспорт» також є хорошим і ефективним засобом при лікуванні гіпергідрозу (підвищеної пітливості) пахвових западин, долонь і стоп.

 

Протипоказання:

 • астенічний синдром, оскільки це може призвести до вираженої м'язової слабкості
 • гострі явища запалення в місцях введення препарату
 • гострі респіраторні вірусні інфекції
 • системні захворювання.

 

Процедура триває близько 45 хвилин. Ефект проявляється вже через кілька днів. Тривалість дії процедури індивідуальна. Найчастіше результат тримається близько року, а деякі пацієнти відзначають ефект і більш тривалий час.

 

Метод омолодження та підбір необхідних препаратів для пацієнта визначається індивідуально на первинній консультації з лікарем. Спеціаліст оцінює всі вікові і, можливо, спадкові зміни шкіри та м'яких тканин, індивідуальну переносимість препаратів, особливості способу життя пацієнта і призначає індивідуальний курс.

 

Вартість

 • Консультації фахівців
  • Первинна консультація лікаря
   950 грн
  • Повторна консультація лікаря (того ж фахівця)
   650 грн
  • Online-консультація лікаря
   950 грн

ЛІКАРІ ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Всі лікарі
 • Василенко Ольга

  хірург, пластичний хірург
 • Усенко Галина

  дерматовенеролог, дерматокосметолог, фахівець з лазерної медицини

Передзвонити мені

Задати питання