Послуги

Естетична медицина

Напрямок естетичної медицини було створено Інститутом 2000 року і сьогодні Інститут залишається одним з кращих центрів естетичної медицини України, так як багаторічний досвід лікарів та постійний рух в ногу зі світовими інноваціями сформувало висококласний ТОП-рівень даного напрямку, що підтвердять тисячі задоволених клієнтів за роки роботи напрямку. З тих пір, поряд з хірургією, нашими фахівцями успішно використовуються малоінвазивні методики, які на певному етапі є прекрасною альтернативою оперативному втручанню. 

 

Інститут успішно впроваджує європейські та американські стандарти в естетичній медицині, адаптовані до українських потреб та особливостей, з використанням препаратів, що гарантовані відповідними сертифікатами якості і перевірені багаторічними тестами в зарубіжних лабораторіях, а також сучасного лазерного обладнання провідних світових виробників.  

 

Сьогодні більше 30% усіх пацієнтів Інституту користуються послугами фахівців естетичної медицини, які надають всі види послуг, що дозволяють зберегти молодість без оперативних втручань.

 

Гармонійне поєднання багаторічного досвіду фахівців, новітніх винаходів в області дерматокосметології та сучасних технологій дозволяє досягти найкращих результатів швидко, ефективно і безпечно для здоров'я.

ЛІКАРІ ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Всі лікарі

Передзвонити мені

Задати питання