Послуги

Дистанційна діагностика

ДИСТАНЦІЙНА ДІАГНОСТИКА – це діагностика новоутворень на шкірі лікарем на відстані. Інститут теледерматології надає унікальну можливість кожній людині, у котрої є підозрілі родимки, гемангіоми, рубці, вугрова хвороба отримати висококваліфіковану консультацію досвідчених експертів, не виходячи з дому або не виїжджаючи зі свого міста.

 

Основна мета створення цього проекту – збереження життя всім пацієнтам з меланомою – однієї з найбільш злоякісних пухлин.

 

Для того щоби отримати консультацію дистанційно, необхідно якісно сфотографувати родимку (новоутворення / захворювання), заповнити анкету, надіслати їх на електронну адресу info@telederm.com.ua і через деякий час отримати відповідь висококваліфікованого фахівця.

 

Детальніше на сайті Інституту теледерматології

 

Наскільки можна довіряти дистанційному методу діагностики?

Багаторічний досвід проведення Всесвітнього Дня Меланоми в Інституті за методикою дистанційної діагностики в порівнянні зі звичайним прийомом, довів свою високу ефективність, яка безпосередньо залежить від досвідченості та професійності лікаря. У випадках, коли лікар-експерт не може визначитися з діагнозом або сумнівається, а таких випадків не більше 3% від загального числа обстежених людей, скликається консиліум з кращих фахівців. Дистанційний огляд доступний не тільки для людей з підозрілими родимками на шкірі, але і для дітей з судинними пухлинами шкіри – гемангіомами, а також людей з вугровою хворобою і рубцями. Метод дистанційної діагностики є найбільш сучасним, високоефективним та дозволяє людям, які проживають у найвіддаленіших куточках України, не витрачаючи часу та грошей на проїзд і не чекаючи в черзі на консультацію, отримати поради і рекомендації кращих лікарів. І найголовніше – при ранньому виявленні злоякісних пухлин, метод дозволить своєчасно рекомендувати оперативне лікування і зберегти життя і здоров'я тисячам людей…

 

На сьогодні в Інституті теледерматології доктора Богомолець консультують понад десять висококваліфікованих фахівців різних галузей медицини. Щоб отримати консультацію дистанційно, досить зайти на сайт www.telederm.com.ua, заповнити спеціальну анкету, завантажити фотографії, після чого, отримати консультацію лікаря в режимі реального часу.

Вартість

 • Дистанційна діагностика
  • Надання консультаційної інформації лікарем ДИСТАНЦІЙНО щодо однієї проблеми (родимка або гемангіома)
   950 грн

ЛІКАРІ ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Всі лікарі
 • Богомолець Ольга

  дерматовенеролог, дерматоонколог, д.мед.н., професор
 • Кравець Кіра

  дерматовенеролог, дерматоонколог, к.мед.н.
 • Драник Жанна

  хірург, комбустіолог

Передзвонити мені

Задати питання