Послуги

Дитячий дерматолог

Дитяча дерматологія – це розділ дерматології, який вивчає особливості будови і функцій шкіри в дитячому віці в нормі і при патології, розробляє методи діагностики, лікування і профілактики хвороб шкіри у дітей, а також вивчає дерматози, які проявляються у дитячому віці.

Своєрідність захворювань шкіри, що виникають в дитячому віці, обумовлена особливістю дитячого організму, більш частим проявом в цьому віці спадкових і вроджених вад розвитку, особливою ​​реактивністю шкіри дитини, впливом діяльності нервової і ендокринної систем. На патологічні процеси в шкірі дитини впливають соціально-побутові чинники, умови догляду, характер харчування. Своєрідність дерматозів у дітей проявляється деякими особливостями клінічної картини, що обумовлено особливостями будови і функціонування шкіри в дитячому віці.

Встановлено, що в періоді новонародженості і ранньому дитячому віці спостерігаються такі дерматози: епідемічна пухирчатка новонароджених, ексфоліативний дерматит Ріттера, поверхневі періпоріти, псевдофурункулез та ін. В період статевого дозрівання розвиваються себорея, акне, простий лишай обличчя.

Для дітей також характерні такі захворювання: трихофітія, мікроспорія, юнацькі і вульгарні бородавки, контагіозний молюск. Існують захворювання, які, починаючись в дитинстві, тривають протягом усього життя: іхтіоз, бульозний епідермоліз, хвороба Дар'є.

У сучасній дитячій дерматології застосовуються новітні діагностичні методики, за допомогою яких можна досліджувати шкірні покриви, нігті, волосся, слизові оболонки: рентгенологічні, лабораторні, інструментальні, гістологічні, проводяться шкірні тести. Так як захворювання шкіри у дітей нерідко вимагають комплексного підходу, в процесі лікування, спільно з дитячими дерматологами, беруть участь педіатри, алергологи, хірурги, генетики. Завдяки сучасним діагностичним і лікувальним методам стало можливим швидко і точно встановити діагноз і вибрати найбільш ефективне лікування дітей з шкірними захворюваннями.

Вартість

 • Консультації фахівців
  • Первинна консультація лікаря-дерматолога
   950 грн
  • Повторна консультація лікаря-дерматолога (того ж фахівця)
   650 грн
  • Online-консультація лікаря
   950 грн

ЛІКАРІ ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Всі лікарі

Передзвонити мені

Задати питання