Послуги

Дерматоонкологія

Дерматоонкологія на сьогодні є однією з провідних галузей Інституту. Основною метою діяльності підрозділу онкодерматології є зменшення показників смертності від меланоми в Україні. Для цього в колективі зібрані провідні фахівці з онкології, дерматології та гістології, а також створена навчальна база для молодих фахівців, що дозволяє в максимально швидкий термін оволодіти практичними навичками ранньої діагностики.

 

В Інституті застосовується новітня методика ранньої діагностики переродження родимок та виявлення раку шкіри – апаратна і комп'ютерна дерматоскопія, що дозволяє, не травмуючи тканини, оцінити ступінь ризику переродження родимок та клітин, і надати рекомендації щодо тактики спостереження або методів лікування.

 

Усвідомивши загрозливу ситуацію в Україні із захворюванням на меланому та рак шкіри, Інститут дерматокосметології вже багато років реалізовує СОЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ, за допомогою яких вдається істотно знизити смертність від меланоми. З ініціативи засновника Інституту Ольги Богомолець 2009 року був організований «Всеукраїнський марафон здоров'я», за час проведення якого було оглянуто 61 553 дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених родин. Також щорічно Інститутом реалізовується масштабна всеукраїнська акція «День меланоми в Україні», під час проведення якої висококваліфікованими фахівцями безкоштовно оглядаються тисячі людей по всій країні на предмет раннього виявлення небезпечних і злоякісних новоутворень. Всього за 8 років (2009-2016 рр.) проведення Дня меланоми в Україні було оглянуто 234 109 осіб, серед яких було виявлено 754 меланом і 2011 випадків раку шкіри. Втілення таких масштабних соціальних акцій дозволяє забезпечити ранню діагностику раку шкіри та меланоми і суттєво вплинути в майбутньому на зниження смертності від цих захворювань.

 

ДО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЛІКАРЯ ОНКОДЕРМАТОЛОГ ВХОДИТЬ:

 1. Опитування пацієнта.
 2. Початковий огляд та консультація лікаря онкодерматолог.
 3. Оптична дерматоскопія дерматоскопами: Heine delta 20 (Німеччина) або DermLite (США)*
 4. Епілюмінісцентна дерматоскопія з імерсійною олією по необхідності: Heine delta 20 (Німеччина) або DermLite (США)*
 5. Цифрова дерматоскопія з фотофіксацією зображення на планшеті (дерматоскоп DL1 Dermlite (США))*
 6. Рекомендації по обстеженню.

* Всі ці методи за потреби зможуть бути використані лікарем.

Вартість

 • Вартість
  • Консультація онкодерматолога
   950 грн
  • Повторна консультація онкодерматолога
   750 грн
  • Соціальна консультація
   550 грн

ЛІКАРІ ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Всі лікарі

Передзвонити мені

Задати питання