Послуги

Біоревіталізація

Дослідження вчених стверджують, що старіння шкіри пов'язано зі зменшенням в ній кількості гіалуронової кислоти, яка відповідає за її пружність і еластичність. Всього лише одна молекула гіалуронової кислоти здатна залучити 200-500 молекул води, при цьому залучена нею волога не випаровується. Саме гіалуронова кислота забезпечує природне зволоження шкіри та захищає її від пересихання.

 

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ — методика, яка дозволяє відновити природний тонус шкіри, її пружність, еластичність та молодий сяючий колір за рахунок застосування препарату, що містить гіалуронову кислоту. Це безпечна, нетравматична, терапевтична процедура, яка запускає механізми оновлення і омолодження клітин шкіри, не вичерпуючи при цьому природний ресурс шкіри. Шкіра починає самовідновлюватися — поліпшуються її внутрішні та зовнішні характеристики, вона починає активно синтезувати колаген, еластин і виробляти власну гіалуронову кислоту.

 

Процедуру повинен проводити тільки досвідчений сертифікований фахівець.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Процедура рекомендована тим, у кого спостерігається істотне старіння шкіри, погіршення її кольору (наприклад, набуття землянистого відтінку), зниження еластичності і пружності шкіри в результаті природного старіння, численних стресів, екологічних впливів або різкої зміни ваги (схуднення).

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ

 • вагітність
 • наявність важких захворювань
 • наявність інфекційних уражень шкіри, особливо в місцях ін'єкцій.

 

МЕТОДИКА

Спеціальний препарат, що містить гіалуронову кислоту вводять за допомогою ін'єкцій в глибокі шари шкіри, саме туди, де починається її старіння. Гіалуронова кислота, яка здатна прив'язати до себе в тисячу разів більшу кількість води, ніж важить сама, проникаючи в шкіру, рівномірно розподіляється по ній. Виникає свого роду захист, що утримує вологу в ороговілих частини шкіри, створюючи ефект додаткового зволоження.

Перевага методики біоревіталізації в тому, що вона не тільки візуально коригує зморшки, але і запускає процес регенерації старіючої шкіри. Уникнути неприємних больових відчуттів вдається завдяки застосуванню перед процедурою спеціальних знеболювальних кремів.

В Інституті дерматокосметології доктора Богомолець ін'єкції здійснюються тільки зареєстрованими препаратами, що перевірені досвідом та часом. Їх безпека підтверджена спеціальними науковими дослідженнями.

 

Процедура триває всього 20-30 хвилин, а її результат очевидний практично відразу. Для закріплення стійкого ефекту необхідно здійснити кілька процедур залежно від того, який препарат був обраний.

Згодом лікар підбирає індивідуальний комплекс косметологічних процедур для досягнення максимального ефекту.

Вартість

 • Консультації фахівців
  • Первинна консультація лікаря
   950 грн
  • Повторна консультація лікаря (того ж фахівця)
   650 грн
  • Online-консультація лікаря
   950 грн

ЛІКАРІ ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Всі лікарі
 • Усенко Галина

  дерматовенеролог, дерматокосметолог, фахівець з лазерної медицини
 • Кисимес Ксенія

  дерматовенеролог, дерматокосметолог, трихолог

Передзвонити мені

Задати питання