Публікації

02.06.2020

Народжений іншим. Олівія Джейн, вроджений гігантський меланоцитарний невус

Олівія народилася з невусом, що покриває половину її обличчя. Діти, народжені з таким невусом, часто зіштовхуються з емоційними розладами з приводу свого зовнішнього вигляду.
Читати докладніше

23.01.2020

Вікторія Федотова

Антикуперозна програма CALM DERM

Програма показана при чутливій шкірі, з куперозом, при стійкому почервонінні після пілінгів, опіків, травм, операцій, а також для відновлення шкіри після інсоляції, впливу холоду та вітру.
Читати докладніше

14.11.2019

Ігор Сай

Венозне озеро

Венозне озеро (венозне озерце, venouse lake) – доброякісне судинне новоутворення, яке виникає в результаті розширення венул. Венозне озеро добре піддається лікуванню лазером.
Читати докладніше

24.10.2019

Ігор Сай

Лікування гемангіоми лазером Vbeam. Результати лікування

Лазеротерапія Vbeam, Candela – найбільш ефективний метод лікування гемангіом. Перевага лазера в тому, що він дозволяє безболісно і нешкідливо для дитини розсмоктати пухлину без утворення рубців.
Читати докладніше

18.10.2019

Блогер Катерина Мезенова півтора року приховувала сина від усіх

Молода мама поділилася світлинами із сином, який народився з вродженим гігантським меланоцитарним невусом, та зворушливою історією, і попросила своїх прихильників допомогти зібрати кошти на операцію.
Читати докладніше

07.08.2019

Студент-медик прийняв невиліковну хворобу за врослі волоски

У 2017 році хлопець виявив на правому стегні щось, схоже на вросле волосся. Він не надав особливого значення цим новоутворенням, але через кілька місяців вони почали міняти колір та виразкувати.
Читати докладніше

22.07.2019

Сонячний опік у вигляді татуювання: небезпечний тренд стає вірусним в соціальних мережах

Дерматологи б'ють на сполох. Заради сонячних опіків у вигляді татуювання на тілі люди відмовляються від використання кремів з SPF і піддають свою шкіру надмірному ультрафіолетовому навантаженню.
Читати докладніше

Передзвонити мені

Задати питання