Публікації

24.10.2019

Ігор Сай

Лікування гемангіоми лазером Vbeam. Результати лікування

Лазеротерапія Vbeam, Candela – найбільш ефективний метод лікування гемангіом. Перевага лазера в тому, що він дозволяє безболісно і нешкідливо для дитини розсмоктати пухлину без утворення рубців.
Читати докладніше

18.10.2019

Блогер Катерина Мезенова півтора року приховувала сина від усіх

Молода мама поділилася світлинами із сином, який народився з вродженим гігантським меланоцитарним невусом, та зворушливою історією, і попросила своїх прихильників допомогти зібрати кошти на операцію.
Читати докладніше

07.08.2019

Студент-медик прийняв невиліковну хворобу за врослі волоски

У 2017 році хлопець виявив на правому стегні щось, схоже на вросле волосся. Він не надав особливого значення цим новоутворенням, але через кілька місяців вони почали міняти колір та виразкувати.
Читати докладніше

22.07.2019

Сонячний опік у вигляді татуювання: небезпечний тренд стає вірусним в соціальних мережах

Дерматологи б'ють на сполох. Заради сонячних опіків у вигляді татуювання на тілі люди відмовляються від використання кремів з SPF і піддають свою шкіру надмірному ультрафіолетовому навантаженню.
Читати докладніше

26.06.2019

Атопічний дерматит

Захворюваність на атопічний дерматит зростає. Цьому сприяє екологічна обстановка, неякісні продукти харчування, відмова від грудного вигодовування, раннє введення прикорму.
Читати докладніше

29.10.2018

Максим Талько

Вірусні бородавки

Розрізняють декілька різновидів бородавок. Звичайні бородавки, підошовні бородавки, плоскі (юнацькі, ювенільні) бородавки. Методи видалення бородавок.
Читати докладніше

Передзвонити мені

Задати питання