Послуги

22.06.2020

Увага! Чергова шахрайська схема

Увага! Чергова шахрайська схема

Увага! Шахраї не на карантині!

Нагадуємо, що лікарі Клініки доктора Богомолець не лікують псоріаз за телефоном та не продають жодних препаратів в інтернеті!

 

Останнім часом почастішали випадки дзвінків в нашу клініку з питаннями про те, чи дійсно наші лікарі лікують псоріаз по телефону і продають "чудо-ліки" від цієї недуги.

Чергова шахрайська схема виглядає наступним чином:

На просторах інтернету люди, для кого тема псоріазу є актуальною, натрапляють на сторінку, присвячену лікуванню цього захворювання та залишають свої контактні дані. Невдовзі їм телефонують та, представившись нашими лікарями, зокрема – Коваль Оленою Михайлівною, розповідають, що зараз проходить соціальна програма лікування псоріазу ізраїльськими ліками та пропонують лікування у стаціонарі протягом 14 днів крапельницями та уколами вартістю 17000 грн. або ж віддалено вдома капсулами і таблетками, курс 28 днів за 5210 грн.

 

 

Наївні та зневірені люди можуть довіритися шахраям і придбати невідомі, а можливо, і небезпечні препарати заради "чудо одужання".

Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що Клініка доктора Богомолець, в т.ч. наші лікарі не мають жодного відношення до будь-яких препаратів, що рекламуються в інтернеті та продаються телефоном шахраями, що видають себе за лікарів нашої клініки.

Не довіряйте підозрілим інтернет-сторінкам, ретельно перевіряйте ресурси, які ви читаєте, особливо ті, що стосуються здоров’я, а інформацію перевіряйте через офіційні канали.

Бережіть себе!

Передзвонити мені

Задати питання