НОВИНИ

03.12.2015

Кіра Кравець і Жанна Драник виступили з доповідями в рамках ІІ Національного симпозіуму з анти-ейдж медицини

3 грудня 2015 року в рамках ІІ Національного симпозіуму з анти-ейдж медицини пройшла науково-практична сесія «Лазер в терапії вікових новоутворень шкіри. Рекомендації експертів».
11.11.2015

Сесія «Лазер в терапії вікових новоутворень шкіри. Рекомендації експертів» відбудеться 3 грудня

Запрошуємо на сесію «Лазер в терапії вікових новоутворень шкіри. Рекомендації експертів», яка пройде в рамках ІІ Національного симпозіуму з анти-ейдж медицини в Нивки Хол.
31.10.2015

Закінчився другий курс для лікарів «Диференційна діагностика і вибір тактики лікування при гемангіомах і судинних мальформаціях»

На думку курсантів, обсяг знань, який був отриманий, багато в чому змінив їхнє уявлення про сучасні тенденції в діагностиці і методах лікування гемангіом.
26.09.2015

Закінчився курс тематичного удосконалення для лікарів «Радіохвильове видалення новоутворень шкіри»

Усі курсанти змогли отримати основні теоретичні знання, а також закріпити отримані знання на практичних заняттях– прийом пацієнтів, демонстрація видалення різних типів новоутворень на апараті Ellman.
01.07.2015

Курс тематичного удосконалення для лікарів: «Діагностика та методи лікування судинних патологій шкіри»

Матеріал для написання цього курсу збирався майже 20 років. Шлях до постановки і розуміння проблеми, пошуку відповідей та їх усвідомлення – був ще довшим, ретельним і нелегким.

Передзвонити мені

Задати питання