Послуги

VIDIX, Medici Medical, Italy

Відеодерматоскопічна система VIDIX+VTRACK (Medici Medical, Італія) – на сьогоднішній день єдина в Україні та країнах ближнього зарубіжжя. Застосовується для проведення цифрової дерматоскопії новоутворень і мапи родимок. Система VIDIX+VTRACK одночасно використовує високотехнологічне автоматичне та сучасне програмне забезпечення.

 

Принцип роботи

Для проведення якісного аналізу новоутворень та порівняння їх змін в динаміці, система VIDIX має два монітори з максимальною колірною здатністю. Унікальна цифрова камера дозволяє проводити зйомку дерматоскопічних знімків з різним ступенем збільшення, з використанням епілюмінесцентного та поляризаційного освітлення, а також макроскопічних знімків з максимально високою колірною передачею. Для отримання якісних зображень невусів, які знаходяться у важкодоступних місцях (міжпальцеві ділянки і т.д.) використовуються спеціальні насадки. Система VTRACK дозволяє автоматично проводити зйомку всієї поверхні тіла людини, після чого складається мапа родимок.

 

 

 

МАПА РОДИМОК

Це унікальна сучасна методика, що дозволяє з максимальною швидкістю і точністю проводити діагностику всіх новоутворень шкіри, зокрема, родимок.

Під час процедури створюється мапа всіх родимок, які є на тілі людини. Особлива увага приділяється ділянкам шкіри з «підозрілими» родимками.

При наступних оглядах ця мапа дає можливість визначити, чи збільшилася кількість родимок, а також дізнатися, як змінилася та чи інша родимка протягом часу за своєю структурою, забарвленням, формою, розміром. Для цього в процесі створення мапи проводиться зйомка як дерматоскопічних зображень родимок (на великих збільшеннях), так і макроскопічних (клінічних), а потім ці зображення порівнюються одне із одним.                 

Всі макроскопічні та дерматоскопічні знімки кожного пацієнта зберігаються в спеціальному фотоархіві і при подальших процедурах проведення мапи родимок їх можна порівнювати зі свіжими знімками.

Після процедури пацієнт отримує роздруківку мапи родимок з відповідними рекомендаціями (видалення або спостереження). Дату наступного огляду призначає дерматолог (через півроку або раніше) в залежності від показань.

 

 

Метод цифрової побудови мапи родимок безболісний і нетравматичний, він дозволяє в деяких випадках уникнути біопсії, яка може залишити небажані рубці на шкірі пацієнта. Завдяки цифровій мапі невусів з'явилася можливість проводити діагностику меланоми на найбільш ранніх стадіях розвитку зі 100%-ю гарантією її виявлення.

Таким чином, в даний час побудова мапи невусів за допомогою новітньої медичної системи цифрової відеодерматоскопіі VIDIX+VTRACK є високоефективним методом діагностики новоутворень шкіри.

 

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

 

Передзвонити мені

Задати питання