Послуги

MOLEMAX, Derma Medical Systems, Austria

Система MoleMax – перша у світі інтегрована система для цифрової епілюмінесцентної мікроскопії (дерматоскопія) і макро візуалізації зображень родимок.

MoleMax була першою комп'ютерною епілюмінесцентною системою у світі, що була розроблена дерматологами спільно зі світовими клініками для застосування в дерматологічній практиці, і стала загальноприйнятим клінічним стандартом в цифровій діагностиці новоутворень в усьому світі.

Перші системи були випущені в травні 1997 року в одиничних екземплярах. Схвальні відгуки перших користувачів (як в Австрії, так і за кордоном), а також інтенсивні клінічні випробування в цій сфері дозволили працювати далі для оптимізації системи MoleMax.

Офіційно система MoleMax була представлена на міжнародному рівні в червні 1997 року на Всесвітньому конгресі з меланоми, а також Всесвітньому конгресі дерматологів, і з тих пір більше 2000 систем MoleMax використовуються в більш ніж 50 країнах світу.

 

Принцип роботи

Запатентована в усьому світі техніка поляризації світла для контактних з шкірою камер, дозволяє аналізувати новоутворення без пошкодження шкіри (без проведення біопсії). Проводячи епілюмінесцентний мікроскопічний аналіз дерматологи можуть не тільки детально розглянути поверхню шкіри за допомогою камери MoleMax, а й побачити зміни, що відбуваються в більш глибоких шарах родимки. Аналізуючи отримані дані, лікар дає висновок про ступінь ризику, пов'язаного з переродженням родимки і рекомендації щодо подальшої тактики спостереження або видалення цього утворення шкіри.

 

 

 

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

Передзвонити мені

Задати питання