Послуги

GENTLELASE Plus, Candela Corp., USA

Лазер GentleLase (Candela Corp., USA) – одна з наймасовіших та найвідоміших систем для лазерної епіляції в світі, що по праву завоювала величезну популярність у дерматологів та косметологів. Швидко і ефективно видаляє волосся, доставляючи мінімум неприємних відчуттів пацієнтам завдяки вбудованій системі охолодження шкіри кріогеном. 

GentleLase є олександритовим лазером з довжиною хвилі 755 нм. Призначений для видалення небажаного волосся на будь-яких ділянках обличчя та тіла. Цей лазер є загальновизнаним «золотим стандартом» систем епіляції у світі.

 

Принцип роботи

Під час процедури лазерної епіляції за допомогою GentleLase відбувається взаємодія випромінювання олександритового лазера з хромофором – меланіном волосяних фолікулів. Внаслідок цієї взаємодії меланін нагрівається і волосяний фолікул руйнується без пошкодження навколишньої шкіри.

Олександритовий лазер найефективніше дозволяє позбутися від темного волосся на світлій шкірі. Однією з переваг олександритового лазера є те, що він забезпечує так звану «чисту епіляцію» – моментальний видимий ефект після процедури. Крім того, лазерна обробка шкіри вирішує проблему врослого волосся.

 

 

Переваги лазера GentleLase

GentleLase має максимальний діаметр оброблюваної за один імпульс плями 18 мм, площа, що покривається за один імпульс становить 254 квадратних міліметра, що більше, ніж у більшості інших лазерних епіляторів. Завдяки такому діаметру процедура проводиться швидко, навіть якщо здійснюється обробка великих площ шкіри. 

Лазерна система GentleLase обладнана запатентованою системою динамічного охолодження шкіри (DCD). З її допомогою безпосередньо перед лазерним імпульсом та відразу після нього на шкіру напилюється невелика доза кріогену, що охолоджує її до оптимальної температури. Це зводить неприємні відчуття пацієнта до мінімуму, і в той же час дає найкращі результати процедури, дозволяючи підвищувати потужність без ризику пошкодження шкіри.

Не варто й говорити, що всі практикуючі фахівці однозначно вважають саме олександритовий лазер GentleLase кращим лазерним епілятором для типів шкіри I-IV, до яких належить абсолютна більшість населення України і країн СНД.

 

«У мене в клініці стоїть близько 20-30 лазерів, багато з них видаляють волосся, але я все одно роблю це на апараті GentleLase. Я пробував працювати на багатьох лазерах, але GentleLase продовжує залишатися кращим». Томас Рорер, д.мед.н., дерматолог, Честнат Хіл, Массачусетс

 

 

Великою перевагою лазерного епілятора GentleLase є його висока захищеність від помилок персоналу. За допомогою сенсорної панелі управління оператор задає оптимальні значення потужності імпульсу та параметри охолодження DCD, лазер калібрується, і тільки після цього оператор починає процедуру. Немає підбору фільтрів, як у фотоепіляторів, немає ні надлишкового, ні недостатнього охолодження шкіри, як в апаратах, що використовують охолодження за допомогою гелів, або контактне охолодження.

 

ПРО СИСТЕМУ DCD

Унікальна запатентована розробка компанії Candela — динамічна система охолодження шкіри DCD (від англ. Dynamic Cooling Device), що використовується в більшості лазерів Candela — технологія послідовного відновлюваного епідермального охолодження, що дозволяє захистити шкіру від опіків, домогтися безпрецедентного комфорту для пацієнтів та високої ефективності проведених процедур.

Динамічна система охолодження DCD

Динамічна система DCD готує шкіру до впливу лазера, прицільно розпорошуючи на її поверхню екологічно чистий і безпечний рідкий фреон (кріоген) до і, при необхідності, після лазерного імпульсу, забезпечуючи відсутність перегріву шкіри при обробці лазером. При цьому унікальна технологія DCD зберігає чудову видимість поверхні, що оброблюється для лікаря, який проводить процедуру. Охолоджується тільки верхній шар епідермісу товщиною до 1 мм, тим самим не заважаючи лазерному променю максимально ефективно впливати на мішень.

Сам процес охолодження регулюється комп'ютером, лікар може використовувати вбудовані в лазери Candela параметри або вручну налаштовувати тривалість розпорошення та час затримки, як до лазерного імпульсу, так і після нього. Незалежно від досвіду лікаря і швидкості роботи лазера система DCD забезпечить ефективний епідермальний захист. При цьому шкіра не потребує анестезії і лікар не витрачає час на покриття шкіри гідрогелем, як при використанні контактної системи охолодження. В результаті DCD забезпечує більш високу швидкість проведення процедури та безпеку пацієнта, дозволяє використовувати велику потужність лазера, підвищуючи ефективність та знижуючи болючість терапії в порівнянні з іншими системами охолодження, такими як повітряна і контактна.

При необхідності динамічна система охолодження шкіри DCD може бути відключена в будь-який момент простим натисканням кнопки на екрані лазера і лікар на свій розсуд може скористатися повітряною системою охолодження ACC (Air Cooling Compatible™) або використовувати охолоджуючий гель.

 

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

Передзвонити мені

Задати питання