Послуги

Краснопольська Оксана Сергіївна

хірург-онколог, к.мед.н.

Освіта

Базова освіта

1997-2004 рр. – Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, фах «педіатрія» кваліфікація «лікар»

2004-2006 рр. – Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, інтернатура за фахом «хірургія».

 

Додаткова освіта

2006 р. – Київська медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, спеціалізація «Онкохірургія»

2011 р. – Донецький Національний медичний університет ім. М. Горького, ТУ «Діагностика, лікування та профілактика захворювань молочних залоз»

2013 р. – Харківська медична академія післядипломної освіти, ТУ «Дерматоонкологія»

2014 р. – Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, спеціалізація «УЗ діагностика»

2015 р. – Інститут дерматокосметології доктора Богомолець, ТУ «Дерматоскопія».

Досвід

Досвід роботи

2004-2011 рр. – Інститут онкології АМН України, хірург-онколог, молодший науковий співробітник відділення загальної онкології та реконструктивної хірургії молочної залози

2009-2015 рр. – Медична клініка «Інновація», мамолог, хірург-онколог 1 категорії, хірург, дерматоонколог, лікар УЗ-діагностики, зав. поліклінічним відділенням

2015-2016 рр. – ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини» АМН України, науковий співробітник, хірург-онколог відділу радіаіндуційних онкологічних захворювань, лікар УЗ-діагностики

З 2017 р. по т.ч. – хірург-онколог Інституту дерматокосметології доктора Богомолець.

 

Авторство

Співавтор більше 30 професійних публікацій в наукових та науково-популярних журналах в сфері хірургії, онкології, мамології, онкодерматології.

 

Учасник міжнародних конгресів ESMO 38, ESTRO 32, ECCO 17 та ін. науково-практичних конференцій, конгресів.

ОТЗЫВЫ О ВРАЧЕ

Ирина

09.08.2018 14:32:48
Высоко профессиональный талантливый Хирург, который хочет помочь пациенту и умеет это делать. Благодарю Вас, Оксана Сергеевна, за успешно проведенную операцию, за Ваше доброе отношение. Всех благ, в Вашем лице, всему коллективу клиники.

Оксана

30.11.2018 17:37:19
Оксана Сергіївна – висококваліфікований спеціаліст з відмінними професійними якостями. Розвіяла всі мої страхи і сумніви, викликала повну довіру і впевненість в тому, що все буде зроблено якнайкраще. Реагувала на результати досліджень, ніби для неї вони не менш важливі, ніж для мене. Окрім хірургічних процедур, уважно приглядалася до кожної підозрілої родимки (і таки не дарма, бо наполягла на видаленні тієї, яка досить неочікувано виявилась меланомою). Раділа, що вчасно встигли, і який акуратний шов вона зробила, щоб мої ноги виглядали гарно. Було відчуття того, що я не просто «пацієнт номер 2527», а особливий і улюблений пацієнт) За що щиро вдячна Оксані Сергіївні!

Юлия

04.11.2021 9:57:05
Мою маму спостерігає і оперувала Оксана Сергіївна! Вдячна Вам за Ваші професійні якості і за Ваше чуйне людське відношення. Все пояснила, розказала, заспокоїла. Ви-лікар від Бога! Бажаю Вам вдячних пацієнтів. Клініка чудова, всі привітні і готові допомогти від дівчат адміністраторів до прибиральниці. Європейський рівень і сервіс.
Ваш отзыв будет добавлен после модерирования

Передзвонити мені

Задати питання