Послуги

Історія створення

Засновник

Ольга Богомолець, з діда-прадіда лікар, правнучка видатного патофізіолога, академіка і президента Академії наук УРСР Олександра Олександровича Богомольця, продовжує найблагороднішу професію людства — лікування хворих. Олександр Богомолець, засновник Інституту експериментальної біології і патології (нині — Інститут фізіології), міг би пишатися досягненнями і благородними прагненнями своєї правнучки Ольги. Свою мрію вона здійснила. Сьогодні, завдяки новітнім технологіям і високому професіоналізму, Ольга Богомолець зі своїми колегами може надавати своєчасну кваліфіковану медичну допомогу, рости духовно і професійно, поважати себе і любити свою роботу, творити здорове майбутнє своєї країни.

               

З чого все починалось

Під час навчання в США і оволодіння найпередовішими технологіями в області дерматології і косметології, Ольга Богомолець мріяла повернутися в Україну. Вона хотіла створити клініку, яка об'єднає науково-технічні досягнення Америки з чуттєвістю і духовністю, властивими Україні.

1994 року
 Ольга Богомолець привезла в Україну перший судинний лазер. Саме тоді вона разом зі своїми колегами почала роботу з цим чудотворним лазером, який дозволяв безболісно, ​​без слідів і рубців видаляти судинні пухлини шкіри. Успіх перевершив всі очікування — яскраві судини (гемангіоми та винні плями) після безболісного впливу лазера розсмоктувалися, залишаючи шкіру чистою і гладкою.

Поступово, покращуючи технічну базу, розширювався і спектр послуг клініки, що була заснована Ольгою Богомолець. Вже через кілька років, 2000 року вперше в країні було запроваджено новий метод видалення небажаного волосся — лазерна епіляція. Тоді саме наші фахівці почали використовувати перші в Україні лазерні системи для видалення волосся, які показали неперевершений результат — волосся припиняло ріст назавжди. З тих пір клініка Ольги Богомолець впевнено тримає пальму першості даного напрямку.

Згодом, в клініці з'явилися новітні апарати для лікування вугрової хвороби, корекції рубців, діагностики меланоми і раку шкіри. Так, вже 2004 року Клініка лазерної медицини Ольги Богомолець, розвиваючись, виросла в Інститут дерматокосметології доктора Богомолець. Тоді основні напрямки діяльності відокремилися в спеціалізовані клініки:

  • Клініка лазерної медицини
  • Клініка пластичної хірургії
  • Центр діагностики родимок та раку шкіри
  • Клініка дитячого здоров'я
  • Центр дерматокосметології
  • Центр корекції рубців

 

Сьогодні

Інститут дерматокосметології доктора Богомолець — це найвідоміший спеціалізований медичний центр, основним напрямком діяльності якого є діагностика меланоми і раку шкіри. Інститут має найсучасніше обладнання для діагностики, а найголовніше — унікальний багаторічний досвід лікарів дерматологів і онкологів. Також фахівці Інституту працюють на новітніх високоефективних лазерних системах, які дозволяють безболісно і без рубців лікувати гемангіоми, винні плями, вугрову хворобу, назавжди зупиняти ріст небажаного волосся, видаляти рубці, розгладжувати зморшки та ін.

Передзвонити мені

Задати питання