Послуги

Досягнення

Знак якості «Рекомендовано». Асоціація лазерної медицини і косметології, 2015

Інститут дерматокосметології доктора Богомолець був нагороджений знаком якості «РЕКОМЕНДОВАНО» Асоціацією лазерної медицини і косметології. Знак є резюме всіх необхідних складових для забезпечення якісної, ефективної та безпечної послуги: наявності медичної ліцензії, сертифікованого якісного лазерного обладнання, спеціалістів з медичною освітою, дотримання протоколу процедур, ведення добросовісної цінової політики.

Благодійник року 2009. ІІІ Національний конкурс "Благодійник року" 2009

Заслужений лікар України Ольга Богомолець виступила ініціатором і основним організатором Всеукраїнського благодійного Марафону здоров'я, спрямованого на поліпшення якості життя населення України та подолання високого рівня смертності від меланоми в Україні. В рамках проекту оглянуто 61 553 дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених родин у всіх областях України, 1607 з яких поставлено на регулярний огляд. Крім цього, проведено 24 благодійних концерти «Ангеле мій» для медиків по всій Україні з метою донесення до медичних працівників інформації щодо ранньої діагностики меланоми, на яких побувало 12984 медичних працівників. 21 травня 2009 року з ініціативи Ольги Богомолець Україна вперше приєдналася до програми «Євромеланома», учасниками якої є 20 європейських країн.

Вибір року 2004. Фестиваль-конкурс «Вибір року», номінація «Дерматологічні клініки», 2004

Для «Клініки лазерної медицини» Інституту дерматології і косметології доктора Богомолець 2004 рік став не тільки ювілейним (клініці виповнилося 10 років), а й вельми успішним. Клініка оснащена єдиними в Україні американськими лазерами IV покоління для лазерної епіляції, видалення розширених судин, розгладження зморшок і рубців, лікування вугрової хвороби і псоріазу, лазерного омолодження. За 10 років успішно проліковано понад 20 000 пацієнтів з України, Росії, Молдови, Німеччини, Італії, Англії. На міжнародному Фестивалі-конкурсі «Вибір року - 2004» клініка Ольги Богомолець була визнана кращою в номінації «Дерматологічні клініки».

Премії «Вибору Редакторів» 2003. Премії «Вибору Редакторів» журналу «Естетичні напрямки і технології», 2003

Премії «Вибору Редакторів» (Editor’s Choice Awards) були створені з метою викликати довіру до видатних в своїх категоріях пристроїв. Премії засновані на результатах опитування Сертифікованих (Board Certified) дерматологів і пластичних хірургів, які є визнаними експертами в лазерній і заснованій на дії світла техніці.

КРАЩИЙ ЛАЗЕР ДЛЯ ЕПІЛЯЦІЇ (СВІТЛІ ТИПИ ШКІРИ)
Премія «ЕНіТ» — GentleLase Plus (Candela Corporation)

GentleLase з довжиною хвилі 755 нм є перевіреним в цій категорії пристроєм. Розміри плями 12-18 мм. Остання версія GentleLase більш компактна і має пост-епідермальне охолодження за допомогою інтегруючої системи охолодження кріогеном DCD.

КРАЩИЙ ЛАЗЕР ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ВЕН НА НОГАХ
Почесна нагорода — V-Beam (Candela Corporation)
Цей імпульсний лазер на барвнику є перевіреним пристроєм зі змінною до 40 мс тривалістю імпульсу. V-Beam використовується для великої різноманітності показань, при яких мішенню-хромофором є оксигемоглобін. Пристрій використовує інтегровану систему охолодження DCD виробництва корпорації Candela.

КРАЩИЙ ЛАЗЕР ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ТЕЛЕАНГІЕКТАЗІЙ
Премія «ЕНіТ» — V-Beam (Candela Corporation)
Цей імпульсний лазер на барвнику є перевіреним пристроєм зі змінною до 40 мс тривалістю імпульсу. V-Beam використовується для великої різноманітності показань, при яких мішенню-хромофором є оксигемоглобін. Пристрій використовує інтегровану систему охолодження DCD виробництва корпорації Candela.

КРАЩИЙ ЛАЗЕР ДЛЯ ЛІКУВАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ УРАЖЕНЬ СУДИН
Премія «ЕНіТ» — V-Beam (Candela Corporation)
Цей імпульсний лазер на барвнику є перевіреним пристроєм зі змінною до 40 мс тривалістю імпульсу. V-Beam використовується для великої різноманітності показань, при яких мішенню-хромофором є оксигемоглобін. Будь то «винна» пляма або сенильная ангіома, V-Beam забезпечує хороший результат. Різні розміри плям і тривалості імпульсів. Інтегрована система охолодження DCD.

КРАЩИЙ ЛАЗЕР ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ВУГРОВОЇ ХВОРОБИ
Премія «ЕНіТ» — Smoothbeam (Candela Corporation)
Цей діодний лазер з довжиною хвилі 1450 нм вибірково випромінює тепло в верхній папілярний шар дерми, де розташовані сальні залози. Цей підхід кардинально відрізняється від використання лазерів з меншою довжиною хвилі, які тільки придушують бактерії. Smoothbeam в свою чергу термічно впливає на залози, викликаючи менше продукування шкірного жиру. Таким чином погіршуються умови розвитку бактерій. Теоретично, це надовго зупинить вугрову хворобу. Корпорація Candela отримала підтвердження FDA для лікування вугрової хвороби спини 2002 року і обличчя — 2003.

КРАЩИЙ НЕІНВАЗИВНИЙ ЛАЗЕР ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЗМОРШОК
Премія «ЕНіТ» — Smoothbeam (Candela Corporation)

Цей діодний лазер з довжиною хвилі 1450 нм вибірково випромінює тепло в верхній папілярний шар дерми, де імунна реакція на такий вплив викликає синтез нового колагену. Важливо відзначити, що синтез колагену нижче верхнього папілярного шару дерми може не викликати видимого результату. Хороші результати були відзначені на другому році для дрібних і середніх зморшок.

КРАЩИЙ ЛАЗЕР ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ РОЗТЯЖОК (ЧЕРВОНИХ)
Почесна нагорода — V-Beam (Candela Corporation)

Цей імпульсний лазер на барвнику є перевіреним пристроєм зі змінною до 40 мс тривалістю імпульсу. V-Beam використовується для великої різноманітності показань, при яких мішенню-хромофором є оксигемоглобін. Різні розміри плям і тривалості імпульсів. Інтегрована система охолодження DCD.

Передзвонити мені

Задати питання