Services

Krasnopolska Oksana

Surgeon, Oncologist, PhD

Education

Experience

ОТЗЫВЫ О ВРАЧЕ

Ирина

09.08.2018 14:32:48
Высоко профессиональный талантливый Хирург, который хочет помочь пациенту и умеет это делать. Благодарю Вас, Оксана Сергеевна, за успешно проведенную операцию, за Ваше доброе отношение. Всех благ, в Вашем лице, всему коллективу клиники.

Оксана

30.11.2018 17:37:19
Оксана Сергіївна – висококваліфікований спеціаліст з відмінними професійними якостями. Розвіяла всі мої страхи і сумніви, викликала повну довіру і впевненість в тому, що все буде зроблено якнайкраще. Реагувала на результати досліджень, ніби для неї вони не менш важливі, ніж для мене. Окрім хірургічних процедур, уважно приглядалася до кожної підозрілої родимки (і таки не дарма, бо наполягла на видаленні тієї, яка досить неочікувано виявилась меланомою). Раділа, що вчасно встигли, і який акуратний шов вона зробила, щоб мої ноги виглядали гарно. Було відчуття того, що я не просто «пацієнт номер 2527», а особливий і улюблений пацієнт) За що щиро вдячна Оксані Сергіївні!

Юлия

04.11.2021 9:57:05
Мою маму спостерігає і оперувала Оксана Сергіївна! Вдячна Вам за Ваші професійні якості і за Ваше чуйне людське відношення. Все пояснила, розказала, заспокоїла. Ви-лікар від Бога! Бажаю Вам вдячних пацієнтів. Клініка чудова, всі привітні і готові допомогти від дівчат адміністраторів до прибиральниці. Європейський рівень і сервіс.
Ваш отзыв будет добавлен после модерирования

Call back

Make an enquiry